REKRUTACJA 2024/2025

Drodzy Rodzice przyszłych Przedszkolaków,
Poniżej znajdziecie Państwo link do formularza zgłoszeniowego na rok 2024/2025. Bardzo nam ułatwi jeśli najpierw wypełnicie go Państwo elektronicznie i prześlecie do Przedszkola za pomocą przycisku ZAPISZ.
Po wypełnieniu formularza i przesłaniu go do Przedszkola otrzymacie Państwo informacje, że formularz został przyjęty.
Prosimy wtedy o udanie się do Przedszkola celem podpisania go i wypełnienia oświadczeń. (konieczne podpisy obojga rodziców)
Listę dzieci zakwalifikowanych do rekrutacji przedstawimy Państwu 18 marca br. a ostateczne wyniki rekrutacji poznacie Państwo 5 kwietnia br.
Poniżej zamieszczamy druki oświadczeń, które są również dostępne w Przedszkolu.
Z wyrazami szacunku,
Przedszkole Samorządowe w Chodczu