Ramowy plan dnia

6:30 - 8: 15 - Schodzenie się dzieci. Zabawy dowolne dzieci: konstrukcyjne, tematyczne, badawcze, techniczne. Ćwiczenia poranne. Rozmowa kierowana związana z rozpoznawaniem zainteresowań i rozwijaniem zdolności dziecka.

Terapia logopedyczna

W Przedszkolu Samorządowym w Chodczu organizowane są zajęcia logopedyczne, które mają na celu usprawnienie funkcji komunikacyjnej poprzez stopniowe korygowanie zakłóceń występujących podczas porozumiewania się.

mis

"Mały Miś w świecie wielkiej literatury" - autor Aneta Konefał "Misiowa Mama".
Organizatorem projektu w roku szkolnym 2018/2019 jest Grupa MAC S.A. (właściciel marek MAC Edukacja, MAC Technologie i MAC Dydaktyka) przy współpracy z CEBP 24.12 Sp. z o.o. wydawcą miesięcznika Bliżej Przedszkola.

logo2aKids&Sport

Od września 2018r. grupa dzieci 6 letnich „Wróbelki” pod kierunkiem wychowawcy Kamili Wojciechowskiej, realizuje program sportowy „Kids&Sport”, którego mottem jest: „Celem nie jest wychowanie mistrza.

Celem jest wychowanie ludzi kochających sport i aktywne spędzanie czasu.” Jego głównym założeniem jest aktywizacja ruchowa dzieci, pokazanie jak przyjemne jest uprawianie sportu, czy też ogólnie aktywność ruchową. Ile przynosi to radości, jak wpływa na sprawność, samopoczucie, buduje relacje z innymi członkami grupy.