DZIECI ZAKWALIFIKOWANE DO REKRUTACJI

Poniżej znajdziecie Państwo listę dzieci zakwalifikowanych do rekrutacji do Przedszkola Samorządowego w Chodczu na rok 2024/2025.

Kolejny krok to Potwierdzenie woli zapisu dziecka do naszego Przedszkola za pomocą poniższego linku. Macie Państwo na to czas od 19 do 30 marca br.

POTWIERDZENIE WOLI ZAPISU - LINK

5 kwietnia br. opublikujemy listę dzieci przyjętych i nieprzyjętych na rok 2024/2025.

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO REKRUTACJI

REKRUTACJA 2024/2025

Drodzy Rodzice przyszłych Przedszkolaków,
Poniżej znajdziecie Państwo link do formularza zgłoszeniowego na rok 2024/2025. Bardzo nam ułatwi jeśli najpierw wypełnicie go Państwo elektronicznie i prześlecie do Przedszkola za pomocą przycisku ZAPISZ.
Po wypełnieniu formularza i przesłaniu go do Przedszkola otrzymacie Państwo informacje, że formularz został przyjęty.
Prosimy wtedy o udanie się do Przedszkola celem podpisania go i wypełnienia oświadczeń. (konieczne podpisy obojga rodziców)
Listę dzieci zakwalifikowanych do rekrutacji przedstawimy Państwu 18 marca br. a ostateczne wyniki rekrutacji poznacie Państwo 5 kwietnia br.
Poniżej zamieszczamy druki oświadczeń, które są również dostępne w Przedszkolu.
Z wyrazami szacunku,
Przedszkole Samorządowe w Chodczu

OŚWIADCZENIA

oświadczenie rodzina wielodzietna

oświadczenie pełna oferta

oświadczenie o samotnym rodzicielstwie

oświadczenie o zamieszkaniu

oświadczenie o zatrudnieniu

ZARZĄRZENIE NR 9/2024 W SPRAWIE REKRUTACJI

Pozniżej w załączniku znajdziecie Państwo zarządzenie Pana Burmistrza dotyczące rekrutacji do przedszkola wraz z harmonogramem.

zarzadzenie

prawa dziecka

" Dziecko ma prawo być sobą. Ma prawo do popełniania błędów. Ma prawo do posiadania własnego zdania. Ma prawo do szacunku. Nie ma dzieci- są ludzie". ( J. Korczak)

20 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Jest to rocznica uchwalnie najważniejszego dokumentu mówiącego o prawach dzieci- Konwencji o Prawach Dziecka.

W linku poniżej prezentacja przybliżająca prawa i obowiązki dziecka:

PROJEKTY EDUKACYJNE NA ROK SZKOLNY 2023/2024

W tym roku szkolnym nasze przedszkole po raz kolejny przystąpiło do projektów edukacyjnych, które oprócz tego, że wpisują się w kierunki polityki oświatowej na bieżący rok, to doskonalą kompetencje i wiedzę naszych przedszkolaków. Dzieci poszerzają wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia, uczą się radzenia sobie z różnymi emocjami, poprzez zabawę doskonalą kompetencje matematyczne i językowe.

Poniżej w plikach znajdziecie Państwo szczegółowe programy opisujące działania podejmowane w zakresie danego projektu edukacyjnego.

Mały Miś w świecie wielkiej literatury

W zdrowym ciele zdrowy duch, wie to każdy mały zuch

20 minut dla matematyki

Alfabet Logopedyczny

REGULAMIN DOWOZÓW  DO PRZEDSZKOLA

Rodziców chcących, aby dzieci były dowożone do Przedszkola dowozem gminnym, prosimy o zapoznanie się z poniższym Regulaminem Dowozów Dzieci do Przedszkola Samorządowego w Chodczu. Deklaracje dowozu należy wypelnioną złożyć w Sekretariacie Przedszkola do dnia 4 września br. Z rodzicami zgłoszonych dzieci skontaktuje się Pani Ilona Pietrucha - nauczyciel odpowiedzialny za organizację dowozów i przywozów dzieci uczęszczających do Przedszkola.

REGULAMIN DOWOZU DZIECI DO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W CHODCZU

DEKLARACJA

Wyniki rekrutacji I etap

Lista dzieci przyjętych do przedszkola na rok 2023/2024

POBIERZ

Przypominamy, że zgodnie z harmonogramem rekrutacji w maju odbędzie się rekrutacja uzupełniająca.

HARMONOGRAM REKRUTACJI - POBIERZ