Wiemy jak dużo już zrobiliście od momentu zamknięcia Przedszkola z powodu Epidemii i wiemy, że będziecie to dzieło kontynuować. A my będziemy Wam towarzyszyć jak tylko to będzie możliwe w tych trudnych czasach.

Zapoznajcie się z materiałami, napiszcie czy są wystarczające, czy są czytelnie przedstawione. Zwróćcie uwagę na zakładki z języka angielskiego, na propozycję pani Oli - logopedy, pani Kasi - psychologa, pani Agnieszki - z rytmiki oraz specjalne materiały z religii dla 6 latków przygotowane przez Siostrę Teodozję.

Podkreślam, że to są propozycje, to są materiały z których możecie skorzystać w takim wymiarze w jakim jesteście w stanie, gdyż wiem że macie wiele innych zadań i obowiązków.
Co tydzień w poniedziałki do południa będą ukazywać się kolejne partie propozycji na kolejny tydzień.

Nie raz już przekonaliśmy się jak wielkim wsparciem jesteście dla swoich dzieci, dlatego wierzymy w Was bardzo. I znamy Wasze dzieci - mądre, zdolne, radosne i ciekawe świata.

Najważniejsze, żebyście wiedzieli, że jesteśmy. Jeśli potrzebujecie porozmawiać - dzwońcie, piszcie. Jeśli chcecie się podzielić radością Waszych dzieci to przysyłajcie zdjęcia, nagrania, filmiki.

I dbajcie o siebie i swoich najbliższych. W tej chwili to jest najważniejsze i nic innego się nie liczy. Ze wszystkim potem sobie poradzimy. Wszystko potem odbudujemy.
Dni pełnych miłości i spokoju Wam życzę.

Serca mamy otwarte i tęskniące i śmiało odważę się wyrazić to w imieniu wszystkich Pracowników Przedszkola, bo wiem jak bardzo wszystkie Ciocie przeżywają rozstanie z dziećmi.

Do 10 kwietnia br. Przedszkole pozostaje zamknięte.

Joanna Osowska