Drodzy Rodzice,

w związku z trwającym strajkiem nauczycieli i pracowników obsługi wiem, że niektórzy z Państwa są w trudnej sytuacji w związku z koniecznością zapewnienia opieki dzieciom. Czuję się odpowiedzialna za zapewnienie bezpiecznych warunków dzieci w Przedszkolu (jest to moim podstawowym zadaniem) a ponieważ do strajku przystąpili wszyscy pracownicy pedagogiczni ze względów bezpieczeństwa poprosiłam Państwa o zapewnienie dzieciom opieki we własnym zakresie. Dziękuję za zrozumienie sytuacji a w imieniu Pracowników Przedszkola tym samym za ich wsparcie i zrozumienie. Pragnę również poinformować iż Rodzice, którzy nie mają możliwości zaopiekowania się dziećmi z racji swoich obowiązków zawodowych otrzymają ode mnie informacje i wsparcie w miarę moich możliwości. Proszę zatem o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 575 364 226.

Z wyrazami szacunku - Joanna Osowska - Dyrektor Przedszkola